E casa lui nenea Costica Craciun cumva din bariera Traian???!Sa o vedeti pe cea din Bucuresti,e cat casa poporului…dar e pe numele soferului,ca sa nu bata la ochi…
salut,sunt bobi si eu fac poza saptaminii.astept sa-mi scrii pe adresa silviuteodoru@yahoo.com adresa din bucuresti si eventual numele soferului.astept informatii si la tel 0756 515 064.
P.S.nu stiu casa din bariera Traian,dar astept sa-mi spui mai multe detalii.
E casa lui nenea Costica Craciun cumva din bariera Traian???!Sa o vedeti pe cea din Bucuresti,e cat casa poporului…dar e pe numele soferului,ca sa nu bata la ochi…
salut,sunt bobi si eu fac poza saptaminii.astept sa-mi scrii pe adresa silviuteodoru@yahoo.com adresa din bucuresti si eventual numele soferului.astept informatii si la tel 0756 515 064.
P.S.nu stiu casa din bariera Traian,dar astept sa-mi spui mai multe detalii.
adresa de e-mail silviuteodoru@yahoo.com
e ceva in neregula. nu apare adresa de e-mail.
suna la tel.0756 515 064
astept informatii despre casili popilor!!!