Vali Ștefan și-a dat jos ghetele din cui. Le-a încălțat, a constatat că îi vin ca la 25 de ani, drept pentru care a coborât din nou în iarbă. Gălățeanul a fost invitat să participe la un turneu de fotbal old-boys, organizat în Cipru, la care au participat foste legende ale echipelor Omonia, Olympiakos, APOEL precum și o selecționată a arbitrilor. Vali Ștefan a jucat, evident, pentru culorile Omoniei, echipa la care și-a încheiat cariera de fotbalist după plecarea de […]






